Life as an inspiration

2 nädalat kuputamist

20170618_155522Nii, 2 nädalat on möödas ja aeg siis pisut teada anda, kuidas läinud on. Käsil siis kupud.ee poolt saadetud toodetega.

Vabandan, et pildid sellised punased on. Meil juhtus päikeseline nädalavahetus olema ja kuna mina saan järgmine kord ilmselt päikest alles novembris, kui Teneriifele lähen, siis seega tuli igat hetke kasutada. Seega on mul nägu ja jalad ja pool selga põlenud.

Kaal on ka püsinud sama 2 nädalat, olen siis natuke stressis ja mossis olnud, seega sõin rohkem kräppi, kui oleks tahtnud. Aga vähemalt on kaal sama, mitte pole juurde tulnud, see peamine. Ja kõnnin endiselt iga päev oma miinimum eesmärgi 10.000 sammu ära.

Kuputasin keskmiselt 6 korda nädalas.

20170618_155613Näos ma ise erilisi tulemusi pole veel märganud, ja nüüd pean natuke vahet pidama, kuniks päikesepõletus läinud on. Aga argaaniaõli kasutan endiselt ja peale päikest oli see parim valik. Olen nüüd natuke netist uurinud ja noh, ainult kiidusõnad argaaniaõli kohta. Eriti meeldib mulle see, et see õli pole nii… õline 🙂 Saab ka hommikul kasutada ja kuna ma end tööle minekuks ei meigi, siis ei läigi nägu ka niiväga. Vahel kipub õli päevapeale silma minema, aga ma vist käperdan oma nägu liiga palju. Algul kasutasin mandliõli õhtul näole ka ja imestasin, et kuidas seda õli hommikul kasutada, nägu läigib, kui peegel. Aga siis tuli meelde, et näole soovitati ju argaaniaõli hoopis… Ja need õli pudelikesed, ikka nii ilusad ja armsad. Ei taha kohe ära visatagi…

Jalgade kohta oskan seda öelda (sest piltide pealt tunduvad jalad hullemad, kui 2 nädalat tagasi, ju on pilt vale nurga alt tehtud), et nahk on pringim. Eks need igapäevased 10.000+ sammu hakkavad ka lõpuks tulemust looma. Ja 100ml õlipudelit jätkub napilt 2 nädalaks. Võibolla mul kulus rohkem, sest noh, pinda ka rohkem, kuhu aga õli lapata 🙂 Igatahes jätkan kohe, kui mu nahk vähem punane on.

Kuputamise tehnika on ka juba paremini käpas, isegi õliste sõrmedega saan täitsa vapralt hakkama. Nüüd pean vaid vaatama, kus poes häid õlisid müüakse, sest seda argaania oma ei tahaks kogu aeg kehale raisata, ikka näole. Aga kehale kulub jälle rohkem, sest kuputamist vajavad mitmed kohad. Body Shopist äkki leiab miskit? Sest uue tellimine Eestist võtaks aega, aga mul üsna ruttu vaja.

SaveLeave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *