Life as an inspiration

Blogimise väljakutse, päev nr 13-15

dbfb25f684e123389b6e6eb4ca761f61Jälle ühispostitus, sest üks teema oli nii lühike ja kattub ka ühe varasema kirjapanduga, siis teen jälle terve nädalavahetuse oma kokku.

13.Mis on need 5 asja mis muudavad sinu elu suurepäraseks

Raha- ei hakka salgamagi

Sõbrad+abikaasa- minu peamised energia tekitajad

Reisimine- nii oluline osa elust, et pole mõtet pikemalt seletadagi

Pizza- maailma parim toit

Magamine- kohati oli aegu, kus magasin poole aja päevast. Aga vähemalt meeldiv tegevus, alati 🙂

14. Minu tänane menüü

Eile oli sitt päev, päriselt ka. Esiteks olen ma veidi tõbine, kurk haige ja hääl ära ja köha. Seega uni oli pisut rahutu. Panin siis omale kell 9 äratuse, et mehelt küsida, kas kõik korras. Ei olnud, jäi oma lennukist maha. Sai uue osta pühapäeva õhtuks. Niipalju siis raha kokkuhoidmisest. No seekord ei saa meest ka väga süüdistada, sest lennujaamas oli mingi hämming, ta oli kohal ajavaruga, nagu me alati läheme, nii 1.5h enne lendu (sest pagasit pole ära anda ja ainus mure on kiirelt turvakontrolli joosta), aga terminalidega oli mingi jama, üks oli suletud, tuli teise kaudu minna ja lisaks otsiti ta seljakott turvakontrollis ka korralikult läbi (sest kott müntidega oli kuskil põhjas kahtlust äratav), nii ta siis hiljaks jäi ja esimesene kinniste väravate taga pika ninaga. Lennuk oli küll ees ja trepidki veel oma koha peal, aga ei teda ega teist 8 inimest enam lennuki ei lastud.

Lisaks oli mul veel päev otsa stressi-mure-stressi-kõikonpekkis-stressi peavalu ja poes käies sain ka läbimärjaks, seega menüü oli vastav:

Hommikuks kräkkerid hummusega, tee, banaan, jogurt.

Siis Lemsip ravitee.

Lõunaks klaas joogijogurtit, tee sidruni ja meega, 2 shokolaadi croissanti.

Siis vaatasin filmi, sel ajal läks peaaegu terve pakk Pringles kartulikrõpse ja pooleliitrine Pepsi Lighti. Olin need valmis ostnud, teadsin, et läheb vaja

Õhtuks allahinnatud kana-singi pirukas ja kirsikook ja tee sidruniga. Ja 1-2 õuna sõin ka veel päeva peale.

15. Millest tuleval aastal unistad?

2018 aastaks on üks unistus olemas. Minna mehega pulma-aastapäeva tähistamiseks Islandile. Mu just ärakolinud majakaaslane läks elama ja töötama Reykjaviki, nii et oleks keegi, kes nõu ja jõuga aitaks. Ja noh, Island ju, kes siis sinna minna ei tahaks? Ainus jama on see, et kõige odavam asi selle reisi puhul on lennupiletid. Isegi Belfastist saaks alla 100€ edasi-tagasi, mis on super. Aga kohapeal läheb kirveks. Lühidalt kulud:

nädalase reisi campervan autorent 800 euri +  kütus + kindlustus. Leidsin, kuidas neil on lahedad minivan autod rentida, 2 inimest sõidavad ja taga saab teha magamiskoha, kus on küte ja nett sees, kaasas veel pikniku varustus ja köögiasjad. Superluks!

Blue Lagon külastus premium comfort ticket 67€, ticket 84€. Kui juba minna, siis ikka nii, et rätikut ja plätusid ise kaasa vedama ei pea, üks-kaks kokteili ei tee ka paha.

eine kohvikus 28€

muuseumipilet 8€

B&B kahene tuba 230€ (sest ei taha ju iga öö autos magada)

kokkuhoidliku reisija päevakulu keskmiselt 82€

Nii ongi umbes 3000 euri vaja kokku saada. Aega kogumiseks 20 kuud 🙂 Kogumine läheb lahti nüüd. Ma pole ilmaski ühte reisi nii pikalt planeerinud, aasta on maksimum olnud seni. Aga noh, ilma rahata oled Islandil kui Kati ilma karuta, seega pole muud võimalust. Ja minema ju peab 🙂Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *