Life as an inspiration

Miks on nii külm?

Eile kannatasin tööl ikka korralikult. Külm. Köha. Hääl on ära. Kõnede ajal pean mitu korda mute nuppu vajutama, et ootamatu köhahoog üle elada ja mitte helistajale kõrva köhida.

Sain koju, esimene asi voodisse ja uinak. 2,5 tundi

Nii 23 ajal hakkasin siis uuesti magama sättima ja no nii külm oli. Haige on ikka vastik olla, eks?

Kuum duśś ka ei aidanud. Panin siis pika flanellist pidźaama selga.

Ikka külm.

Võtsin teise teki lisaks, mul on niigi suur ja paks soe tekk.

Ikka külm.

Panin sokid jalga.

Hakkas looma.

Hommikul huvi pärast vaatasin, et mis seis küttega on. Seis oli, et õhtune küte oli VÄLJA LÜLITATUD!!!!!!

Sellepärast ka nii külm. Ma juba 99,99% tõenäosusega tean, kes seda tegi. Iirlasest majakaaslane kord tunnistas, et tal on komme käia ja vaadata, et ega me kogemata kütet liiga palju kasuta ja unusta. Noh, et näiteks sajab vihma, keegi paneb kütte sisse, et riided ja tossud ära kuivaks (mina enamasti) ja siis järgmine päev on küte ikka sel ajal sees ja nii ilma asjata. Pikalt on meil olnud nüüd küte nii, et on hommikul 45 minti enne kella 6 (et ma ei peaks külmas üles ärakama), siis on tunnike kell 17 paiku ja siis poolteist tundi u 21 ajal. Ja eile on siis keegi (raudselt iirlane) otsustanud, et paneme siis õhtuse kütte kinni, ei ole vaja. WTF!!!!!

Meil oli isegi suvel küte tunnike sees iga päev, et niiskusest lahti saada ja nüüd, OKTOOBRIS leiab keegi ahv, et pole vaja????? Paberit polnud käepärast, et kiire kuri kiri kirjutada, saatsin talle siis Facebookis sõnumi, et lõpetagu ära.

Ma olen nii vihane, appikene!!!! Kaalun jälle kolimist, kuigi rahaliselt on mõistlik jääda. Aga kui ma peale 9 tundi külmas kontoris istumist pean ka külmas kodus istuma mingi idioodi pärast, siis….

Esmalt vaatame, mis siis õhtul saab. Igatahes nüüd kavatsen oma emotsioone ja arvamust avaldada. Ma olen tema lõputud kitarrimängud ja laulda üürgamised üle elanud, aga vot kütte mitte kasutamine on minu jaoks pühaduse teotamine.

Mis inimestel viga on? MIS?

*****

Edit. Nüüd selgus, et hoopis Saksa piff oli see, kellel OLI JUBE PALAV!!!! Appi ja APPI. Esiteks, ma nüüd kargasin kohe valele inimesele kraesse (sellest see 99,99%, ikka see 0,01% oligi puudu). Viimasel ajal on üldse tunne, et valed inimesed teevad valesid asju. Näiteks kolib uus tüüp majja ja koheselt on mingi taldrik ja võinuga kapi peal, kogu aeg, iga päev. Ja siis tunnistab vana olija, et tema teeb seda, lambist. siis tunnistab üks, et tema hoiab kütte reguleerimisel silma peal ja kui keegi selle välja lülitab, on hoopis keegi teine. Ma ei saa aru, kuidas maja kõige suuremas toas on liiga palav……

Edit vol 2. Mul oli eile tööl 2 sellist kõnet, et peale viimast viskasin headseti kus kurat (ja palju F tähega sõnu) ja kõndisin välja…. milliseid lolle värdjaid ikka leidub, kes kõnekeskusesse helistavad ja mida nad kõik endast arvavad ja kuidas kõnekeskuse töötajaid kohtlevad!!!!!!! Ma siis läksin pärast seda koju, õhtusöögiks sõin müslit piimaga, sest ma tõesti ei suutnud kokkamisele mõeldagi, nõuderestilt müslikaussi võttes lõhkusin ka ühe praetaldriku ära ja siis leidsin, et selle aasta kõige hullem päev oli kirjas. Tõesti, kõige hullem. Õnneks teisi jutupaunikuid kodus ei näinud, kütte taimerile kirjutasin sildi “palun mitte puutuda, üleval korrusel on külm” ja elasin päeva kuidagi üle.Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *