Life as an inspiration

Plaanid aastaks 2015

uusaasta lubadusedNii, järjekordne aasta alanud ja j-ä-r-j-e-k-o-r-d-s-e-l-t annan lubadusi ja teen plaane. Ega muudmoodi saagi. 2014 plaanid läksid üsna samamoodi, nagu juuresoleval pildil, väga loodan, et 2015 on parem aasta. Igasugused horoskoobid kiidavad nii ambureid kui ka kitse aasta rahvast (minu aasta ju), seega lootust on. Ideid ja plaane jagub 🙂

**************************************

1. Käia Düsseldorfi PSI messil. No see plaan on järgmine nädal täitumas, sest rongipilet olemas, hostelibroneering olemas, vaja veel leida majutus Nijmegenis, sest rong on mul väga vara ja hea meelega läheksin päev varem kohale. Ja tore oleks kellegi vahva couchsurferi juures ööbida, pole couchsurfingut ilmatu aja teinud.

2. Santiago Compostella palverännak (31.03-07.05). Tundub, et edeneb- lennupiletid on kõik olemas, varsti saan ka 0male uued matkatossud, siis peab hakkama vaikselt ka trenni tegema. Alla 3 kuu jäänud, et vajalik raha majutuste ja söögi peale kokku saada, aga ehk joppab! 87 päeva jäänud ühtlasi

3. Avaldada oma esimene lasteraamat Hooandja.ee abil. Siis vajan kõigi teie abi ka, eks ma anna teada 🙂

4. Osaleda Eesti Lastekirjanduse Keskuse, kirjastuse Tänapäev ja ajakiri Tähekese poolt välja kuulutatud algupärase lastejutuvõistluse “MINU ESIMENE RAAMAT” konkursil, tähtajaga 1.mai 2015. Minu tähtaeg saab olema 31.märts, sest siis lähen ju reisule ja käsikiri peab enne valmis olema. Algus on tehtud, pole nüüd seel kiirel jõuluajal eriti kirjutada saanud, aga püüan seekord proovida taktikat “kirjuta iga päev natuke”. Eelmine kord kirjutasin 2 kuud igal pühapäeva õhtul. Edu mulle! 🙂

5. Kirjutada edukas proovitöö ühe projekti jaoks, mida ma teile veel ei räägi. Sorry! Ja ei  maksa urgitsema ka hakata, ma nagunii ei räägi 🙂

6. Õppida iga päev 15-30 minutit hollandi keelt ja 5-10 sõna. Noh, aasta algus pole väga edukas olnud, aga väga lootusetu ka mitte. Vaja endal lihtsalt päevakava paika panna, et mis kell taimer käima ja nina õpikusse.

7. Lugeda iga päev vähemalt 30 minutit, nii erialast kirjadnust, ilukirjandust, ühesõnaga kõike ilusat ja vajalikku.

8. Lugeda 30 raamatut. Noh, praegu on mul pooleli “The fault in our stars” ja just tuli pakike mu Petrone Prindi võidetud raamatuga, lisaks veel blogikampaaniaga saadud lasteraamat. Saab ilmselt ruttu 3 raamatut kenasti kirja. Ja e-raamatuid on tabletis ootamas ilmatu hulk.

9. Käia 4 uues riigis. No 87 päeva pärast algav trip toob endaga kaasa 2 uue riiigi külastust, nii et 2 peaks veel kuidagi hiljem saama.

10. Kaalust alla võtta 10 kg.

11. Leida omale veel kirjutamisalast püsivat tööd (kellelgi blogijat ei ole vaja?)

12. Sünnipäevatrip novembris kuhugi soojale maale. Kuna mu abikaasa kangesti porises, et eelmine reis nii külmal ajal oli, siis äkki prooviks järgmine kord kuhugi soojale maale minna. Ja kindlasti kuhugi, kus ma käinud pole.

13. Külastada Peterit ja Kirstinet nende uues kodus, ehk siis järjekordne autotrip Taani. Siis on majutus olemas ja nende uhiuut beebit saab ka suvel juba näha.

14. Veel üks plaan, millest ma veel ei räägi, korda ajada (kirjutan üles, et mul omal oleks ülevaade). Sorry, et teid segadusse ajan ja uudishimu tekitan :). Aga vähemalt võite rahulikumalt mõelda, et tõepoolest, mul on mingid ideed ja plaanid oma tuleviku osas.

15. Meditatsiooni õppida. Siin Zwolles on üks India poiss, kes teeb tasuta meditatsiooni kursuseid ja viimane aeg end ka käsile võtta.

16. Teha inimestele rohkem komplimente

17. Lisan ühe plaani veel- hirmsasti tahaks minna kuhugi, näiteks Sarajevosse või Skopjesse või Tbilisi, üürida seal korter iseendale paariks nädalaks, süüa kohaliku pagaripoe sooje saiu ja juua veini ja KIRJUTADA!!!! Et olla eemal, inspireerivas keskkonnas ja lihtsalt võtta aeg maha kirjutamiseks. Enne peaks küll kõik oma miljon märkmikku kokku korjama ja paberid kaasa mõtetega, aga siiski :). Lahe, onju? Ma juba eile vaatasin Airbnb hindu…. oeh, nii tahaks, niiväga tahaks…..

*************************************************

Peaks ju täitsa teostatav olema, mis? 🙂Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *