Life as an inspiration

Suvised mõtted

20170726_163521Meil on siin ikka täitsa mitu korda suvi olnud. Eelmine nädalavahetus+esmaspäev. Ja nädal enne, samamoodi. Ma olin küll ainus, kes seda märkas, sest kui oma seelikuga ringi käisin, siis enamik inimesi kandis ikka PIKKI MUSTA VÄRVI riideid+nahktagid ja mul oli tunne, et ilus +22 C ilm oli vaid minu peas.

Veel on meil tööl uus mänekas, pikka aega keegi ei teadnud, kes või mis ta on. Vene keelt rääkis, üks ütles, et Tshehhist, teine et Bulgaariast, kolmas Hungarist. Teisest kontraktist ta tuli ja algul käis aint korra kohal, sest vist ei saanud eelmisest kohast kohe ära tulla. Räägib ainult tähtsate vene keelt kõnelevate inimestega siin ja kõik. Ma näen teda kogu aeg igal pool, kunagi tere ei ütle, ega mul vaja ka pole. Üleeile selgus, et ta on…. TALLINNAST. Fuck!!!! Ei saa enam omas keeles teisi klatshida ka 🙂 Sest teine eesti kolleeg läheb 2 nädala pärast minema. Ja ma väga loodan, et nad uut ei leia :P. Sest siis on mul mõnda aega koht kindel: mul on siin viimasel ajal kopp nii ees, et ma ei liigutaks kulmu ka, kui mind lahti lastakse. Vot nii kopp ees on! Säästudega ajaks mingi aeg läbi (Islandi tripi raha), kui ikka väga hulluks läheb.

Ja coachingu õpingud saavad nii oktoobri lõpuga läbi, siis läheb veel kuu, enne kui paberimajandus korda saab ja diplomi kätte ja alles SIIS saab kootsimise eest raha küsima hakata. Ja oktoober on väga-väga kaugel.

Isegi mu puhkus on väga-väga kaugel, tervelt 17 tööpäeva veel…

Nädalavahetusel käis mu endine majakaaslane ja sõps Belfastis külas (temaga kohtusime kuu tagasi Eindhovenis, sest mina olin siis Hollandis ja tema elab Düsseldorfis ja siis keskteena saimegi poolel teel kokku) ja sai natuke koos aega veedetud. Tore ja kiire nädalavahetus oli, aga sain vähemalt Helen´s Bays ja Bangoris elus esimest korda käidud, sest noh, keegi pole mind sinna nagu kaasa kutsunud. Tegelt korra majaomanik kutsus, aga A: ma ei suhtle temaga, B: mul oli migreen ja C: ma väga ERITI ei suhtle temaga, seega jäigi käimata.

Ja täna ostan endale korgist tahvli, et lõpuks ometi oma vision board ära teha. Räägin teistele, et tehke, ise virelen niisama…

Eile hommikul sadas padukat, siis läks ilusaks, siis käisin kolleegiga ühes ilusas välikohvikus cappuchinot ja jääteed joomas, sain koju, läks halliks ja siis tuli äikesevihma. Mis ajast äikesepilved tavalised hallid on? Vot siinmail on, kunagi ei tea, mis juhtub.

Vot nii. 17 tööpäeva puhkuseni. Kopp on ees. Korgist tahvlit on vaja. Ja fotosid printida.

 Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *