Life as an inspiration

About me

Sündinud ja kasvanud Eestis, aga nüüd olen oma rännakutega jõudnud sinnamaani, et jagan elu kahe linna vahel: Zwolle ja Belfast. Overijsseli provintsi pealinnas Zwolles on mu hollandlasest abikaasa ja kaks (kasu)kassi ning palgatöö on mul Põhja-Iirimaal Belfastis.

Kirjutamisega olen vabakutselisena tegelenud juba aastaid, ette on näidata üksjagu artikleid erinevates ajalehtedes-ajakirjades ja veebilehtedel.

Mulle meeldib kirjutamise-blogimisega kaasnev vabadus ning paindlikkus. Jah, loomulikult on olemas tähtajad (ja jumal tänatud nende eest!), ent siiski on palju meeldivam artikleid kirjutada ja informatsiooni internetiavarustest otsida näiteks rõdul istudes. Või hommikusoojas voodis. Olen teinud korralikku palgatööd, kellast kellani kontoris istudes ja mida aeg sedasi, seda rohkem olen oma ellu loomingulisust, vabadust ja inspiratsioonist pakatavat “miskit” otsinud. Nüüd tean kindlalt, selleks on kirjutamine.

Veel meeldib mulle tohutult reisida, oma sõprade-tuttavate seas olen tuntud kui rahulolematu ja seiklushimuline reisisell, kes kauaks kuhugi pidama ei jää. Olen elanud ja töötanud nii Londonis, Dublinis, Belfastis kui ka Texases. Vaid elu näitab, mis siis järgmiseks!

 


Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *