Life as an inspiration

Töised hetked

On üks sakslanna, selline volüümikas ja kurvikas ja igatepidi  silmapaistev. Õnneks on ta minust piisavalt kaugel, nii ma ei kuule tema juttu kogu aeg. Aga ma näen teda. Läti kolleeg on tema kõrval ja kogu aeg kurdab, kui lärmakas ja ülevoolav see tädi on. Lisaks sööb ta kogu aeg midagi laua taga. Ja siis limpsib oma sõrmi pikalt ja põhjalikult. Ja siis võtab hambaorgi välja ja laseb rahuga 5 minti kõik vahed läbi.

Eile olin vetsus, pesin käsi, kui kuulsin, et keegi tõmbas vett. Uks läks lahti ja sealt libises rahulikult sama tädi välja ja minek. Ja KÄSI EI PESNUD!!!! Neid samu käsi, mida siis hoolega suhu topib!!!!! Once you see it, you cannot unsee it anymore…

*********

Tööl on meil nii, et igal riigil on oma keskus, kus siis targemad inimesed on ja vajadusel saab neilt nõu küsida. Baltikumide oma on koos veel mitme teise riigiga, aga tiimid tööl ei ole sellele vastavat kokku sätitud. Nii on oma piirkonna tiim ja samas ka teine, päris tiim.

Meie tiimi keskus saatis paki kommide ja asjadega, ja siis teise tiimi mänekas (kelle meeskonda kuulub paar liiget meie piirkonna tiimist) hakkas seda rahulikult lahti harutama ja pani kena väljanäituse üles. Ja siis küsis meie käest, et kuidas me neid siis jagame, et on ju okei, kui kahe tiimi peale jagame, sest mõlemas on liikmeid selle keskuse tiimist. No hea küll, pole probleemi jagada teistega.

Aga on veel 2 tiimi ja need vaatasid ju samuti hommikul, et oo, nänni saab. Ja nüüd siis see asjapulk mänekas olevat saatnud nende meeskondade mänekatele kirja, et “hold your horses, me jagame stuffi oma kahe tiimi vahel, anna omadele teada, et see pole neile, lakkuge panni”

Vot see on alles tase! Mis sa paned neist siis välja, kui kõigile pole mõeldud? Eks kui kord jagamiseks läheb, saab huvitav olema…

Eelmine kord, kui pakk saadeti, oli kenasti silt kaasas, mis riikide rahvale mõeldud oli. Ja kord saadeti UK tiimile pakk, mina ja lätlane olime sel ajal lõunal, kui tagasi tulime, olid alles mingid näkased kommid ja siis üks Portugali piff, kes isegi otseselt UK liini ei aita, ütles suu matsudes, et “no te olite pausil ju, oma viga!” No jah, mõtle, nad oleks muidugi pidanud mingi pool tunnikest OOTAMA või midagi…

*********

Kõne lõpp tööl:

Mammi: Kas te olete sakslane?

Mina: ei

Mammi: Poolakas?

Mina: ei

Mammi: Rumeenlane?

Mina: ei

Mammi: Tshehhoslovaklane?

Mina: Eem, sellist riiki ei ole enam kahjuks

Mammi: Sakslane?

Mina: Te küsisite seda juba

Mammi: Austerlane?

Mina: Ei, eestlane (sest vaatasin, et see riikide pakkumine läheb ikka väga pikaks ja noh, kuna ta ei küsinud, et kustkohast ma siis olen, ei hakanud kohe ka ütlema. Vahel jäävad nad ise vait, vahel mitte)

Mammi: Eestist? Ooo, Tallinn, jah? Ma olen seal käinud. Seda ma mõtlesin, et mis ilus ja huvitav aktsent sul on

Mul on jah omaleiutatud aktsent, mis ei sobi kuhugi 🙂Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *